Буккроссинг в УкраинеПятница, 19.04.2024, 21:24

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | зустріч з Сергієм Жаданом - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Новости в мире книг » Книжные выставки, ярмарки, фестивали » зустріч з Сергієм Жаданом
зустріч з Сергієм Жаданом
payelДата: Вторник, 15.12.2009, 23:18 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
15 грудня у вівторок о 19.00 в Інституті Нова Демократія (метро Політех.ін-т, вул.Ванди Василевської 7,ауд.704б) пройде зустріч з автором та читання творів відомого сучасного українського письменника та поета Сергія Жадана.
вхід вільний.

Добавлено (15.12.2009, 23:18)
---------------------------------------------
зустріч пройшла.........прошла суперово...)))

 
СтепанидаДата: Среда, 16.12.2009, 00:49 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 34
Репутация: 1
Статус: Offline
payel, о, а якщо трохи детальніше?

Даже сломанные часы дважды в сутки показывают правильное время...
 
payelДата: Среда, 16.12.2009, 02:28 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
можна й детальніше))
прийшовши в аудиторію де мала проходити зустріч,я побачив з пів сотні слухачів що зайняли всю малесеньку аудиторію,знайшовши собі містечко-почав чекати початку...за 20 хвилин в уже заповнену аудиторію набилось ще з 20-30 чоловік...зрештою з'явився і сам Жадан....
зустріч почалась з невеличкого привітання...після якого пан Сергій читав свої вірші протягом 30-40хв.далі все набуло формату розмови(з всіма присутніми).Всі охочі задавали запитання,на які отримували розлогі так досить цікаві відповіді.Ця розмова тривала близько години може трохи більше,після чого було зачитано ше з десяток віршів(як нових так і старих).Оце впринципі і все))
Було надзвичайно цікаво послухати його твори в його ж виконанні...по інакшому починаєш їх розуміти....
одним словом, було приємно побачити-послухати цю людину...і отримати певний позитивний емоційний заряд...
 
Anna-MariaДата: Среда, 16.12.2009, 14:22 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 1
Статус: Offline
Везёт тебе, payel: в Киеве живешь. А я вот пишу из маленького провинциального местечка Западной Украины. К нам в гости приезжают только местные знаменитости - поэты, из которых главный - Игорь Борщик (и заметь: Борщик - это не псевдоним, а настоящая фамилия!)

Жадана читала пару книг: и эссеистику, и вирши. Вживую не видела. Помнится, в детстве всё спрашивала маму: видела ли моя бабушка Ленина, ведь когда Ленин умер - ей уже было полтора годика. Казалось странным, что современница Ленина не видела его вживую.

 
payelДата: Среда, 16.12.2009, 16:57 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
та, Київ це класно...але є в ньому як плюси так і мінуси...

Борщик)цікаве прізвище))-ніколи не чув про такого))

тоді,для повного щастя,мені лишилось ше побачити з десяток дрругий..сучасних видатних людей.....і матиму про що розпаовідати дітям))

 
Anna-MariaДата: Среда, 23.12.2009, 18:13 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 1
Статус: Offline
Не только детям можно будет рассказать, но и потомству - в мемуарах! smile

Я знакома со многими современными художниками, музыкантами, поэтами и писателями. Кого из них время назовёт ВЕЛИКИМИ - посмотрим через тысячу лет.
Думаю, великие на небесах и великие у людей - не всегда совпадают. Трудами и молитвами великих НЕИЗВЕСТНЫХ мы ещё держимся.

 
Форум » Новости в мире книг » Книжные выставки, ярмарки, фестивали » зустріч з Сергієм Жаданом
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz