Буккроссинг в УкраинеСреда, 24.04.2024, 19:56

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Дереш - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Любимые книги » Любимые книги » Дереш
Дереш
payelДата: Вторник, 15.09.2009, 13:28 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
Люблю читати книги Любка Дереша...тільки от виникла проблема...все перечитав(((
Та наскільки мені відомо,готується до виходу його нова книга"Як стати богом і не заплакати".Може хтось знає коли вона буде видана?

З.І.і взагалі як Вам його творчість?

 
oleg_vengrinДата: Вторник, 15.09.2009, 14:47 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
ничего, вполне читабельна. прочел три его книги. если увижу в продаже что-то новое, обязательно куплю
 
LeNaДата: Вторник, 15.09.2009, 21:40 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
А мені Дереш якось не пішов... почала читати "Намір" і не дйшла навіть до половини, покинула. Можливо інші його книги кращі?
 
payelДата: Среда, 16.09.2009, 01:38 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
навіть не знаю...
мені "Намір"сподобався...стосовно інших творів:
Архе,думаю,вам теж наврят чи сподобається,він сильно заплутаний...
можу порадити Культ,Трохи пітьми або ж Поклоніння Ящірці(до речі цей твір найпростіший і найлегшечитабельний:)можливо навіть занадто).
 
oleg_vengrinДата: Среда, 16.09.2009, 10:03 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
я Дереша купил случайно, когда забрел в магазин "Книжного клуба" в Харькове. Купил книгу "Намір" потому что увидел там имя Петрик П`яточкин (а меня так когда-то знакомые дразнили в шутку, даже книжку детскую о этом самом Пяточкине подарили)
 
Anna-MariaДата: Воскресенье, 29.11.2009, 12:47 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 1
Статус: Offline
Читала три книги Дереша - "Культ", "Поклоніння ящірці" и "Архе". Считаю, что из этих трех книг самая сильная - первая. Она искренняя, хоть и не без влияния Стивена Кинга.

Дереша приглашали в наш университет на встречу со студентами. Видела и слушала его: приятный, щирий, деликатный пришелец. Как человек он меня привлек больше, чем как автор.

 
IRCaДата: Пятница, 18.12.2009, 11:22 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Первая его книга, которую прочитала - "Поклоніння ящірці". Очень понравилось, проглотила на одном дыхании. Затем от "Культа" не могла оторваться.. дочитала и осталась удовлетворенная) Вот только на этом и закончилось мое знакомство с ним.
 
payelДата: Пятница, 18.12.2009, 11:50 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
класьо тобі..є ще шо почитати)))а я прочитав всі його твори,..і тепер доводиться чекати поки видадуть щось нове...
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 25.12.2009, 00:50 | Сообщение # 9
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Шкода, але як не намагаюсь, не можу дійти до того щоб почати читати Дереша:( То немає часу, то книги:(

Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
LyudovikДата: Пятница, 01.01.2010, 19:25 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Я прочитала п*ять його книг : "Поклоніння ящірці", "Культ", "намір", "трохи пітьми", "Архе"... Дійсно
, "Архе" - це найзаплутаніше з усіх його творінь.. Але мені подобається стиль, виклад.. Власне, з нього все і починалось) ну тобто початок мого захоплення сучасними авторами..
Взагалі я читала статю про те, що Дереш стає популярним в Європі, а особливо у Франції.. Саме зара якраз там починають перекладатись і видаватись його книги.. І теж чула, що він працює над новою книгою і що вона перевершить вищезгадані) Побачимо)
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 12:51 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
на скільки я знаю,цю нову книгу вже написано.до того ж досить таки давно...але все її ніяк не видадуть(((
хоча може я прочитав невірну інформацію...а пан Любко ше тільки працює над книгою.Та назва твору(знову ж таки на скільки я знаю)така-"Як стати богом і не заплакати".
з.і.місяців 2-3-тому я навіть знаходив уривок(сторінку-дві) з цього твору в інтернеті...
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 13:12 | Сообщение # 12
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
"Як стати богом і не заплакати"

А мені здається що я десь натрапляла на цю назву surprised Хоча чесно кажучи не пам'ятаю де sad


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 13:22 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
в інтюрнеті певно....)

Добавлено (08.01.2010, 13:22)
---------------------------------------------
ось тут є той шматочок тксту про який я писав раніш-http://kiev.afisha.ua/news/1612342

 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 13:50 | Сообщение # 14
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
ось тут є той шматочок тксту про який я писав раніш-http://kiev.afisha.ua/news/1612342
Дякую tongue
Треба буде глянути smile


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
malbestДата: Пятница, 21.05.2010, 20:32 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
я так розумію, що мені дуже повезло. читаючи Ваші коментарі, я насолоджувався тим, що у мене все ще попереду, тому що тільки почав читати Дереша. Вважаю, що у нього дуже файний стиль. Прочитав вже Трохи пітьми, а зараз добиваю Намір! Чую, що наступним буде Культ, а потім Поклоніння ящірці і далі-далі... поки не перечитаю все, що він написав!

життя - це диво!
 
Форум » Любимые книги » Любимые книги » Дереш
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz