Буккроссинг в УкраинеПятница, 19.04.2024, 06:10

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вільний щоденник. - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Буккроссинг в Украине » Буккроссинг в Украине » Вільний щоденник.
Вільний щоденник.
payelДата: Вторник, 22.12.2009, 20:34 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
А давайте відновимо давно придуману штуку,таку як "вільний щоденник"....для тих хто не знає що це:це зошит який так само як і книга переходить з рук в руки,і кожен бажаючий може лишати там замітки про те як провів день.Тільки одна умова,давайте лишати його лише на буккросівських полицях(аби він не губився).А в цій темі будемо лишати відмітки про те де він зараз знаходиться і хто його воостаннє тримав в руках))

з.і.я звичайно ж розумію що читачів цього повідомлення поки дуже мало...але це так-на майбутнє)))

Добавлено (22.12.2009, 20:34)
---------------------------------------------
до речі,я вже придбав зошит.Скоро зберусь з думками напишу там що до чого+один день з свого життя.І десь в найближчий час віднесу його на поличку в книгарні Є(Київ вул.Лисенка 3)

 
Anna-MariaДата: Среда, 23.12.2009, 15:13 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 1
Статус: Offline
В "Книгарні Є" была несколько раз (проезжая через Киев) - заходила специально посмотреть на полочку буккроссинга. И ни разу у меня с собой не было книги, чтобы оставить её взамен и взять какую-нибудь зачитанную до дыр. И ведь были романы, которые хотелось бы прочитать!!!

payel, оставляй ЩОДЕННИК, может и я когда-нибудь в очередное странствие найду его на полочке и что-то запишу сразу же. Тем более, что в "КНИГАРНЕ Є" такой удобный зал со столиками и стульями - это легко осуществить.

 
payelДата: Среда, 23.12.2009, 16:28 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
залишу обов'язково!.
а я от не згоден з їхнім правилом(що коли шось береш треба щось лишати).Просто коли ти знаходиш книгу на вулиці ти ж не лишаєш на її місці якусь іншу.......
тай через це правило,люди лишають всякий непотріб..типу рекламок журналів і підручників для 8-го класу......
 
Anna-MariaДата: Среда, 23.12.2009, 18:07 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
Просто коли ти знаходиш книгу на вулиці ти ж не лишаєш на її місці якусь іншу.......

Вот-вот! А чувствуешь себя одарённым судьбой. (у меня ещё ни разу такого счастья не было, правда)

 
payelДата: Пятница, 25.12.2009, 03:57 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
буде!ненаю коли але буде))
 
Anna-MariaДата: Суббота, 26.12.2009, 01:55 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 1
Статус: Offline
Да будет так! smile
 
LudmilaДата: Четверг, 21.01.2010, 10:48 | Сообщение # 7
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 52
Репутация: 2
Статус: Offline
payel

Идея с дневником просто замечательная! Новое начинание назовем наверное diarycrossing - даярикроссинг. Только заметки должны быть наверное в литературном стиле, чтобы это было интересно читать. И еще неплохо было бы, когда он наполнится, перенести записи на форум, возможно отдельной красиво оформленной страничкой, стилизованной под дневничок.

 
DreefДата: Пятница, 22.01.2010, 00:17 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Идея хорошая. Как смогу - поддержу. Мне есть что рассказать.
 
payelДата: Среда, 17.02.2010, 19:51 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
сьогодні,чи вже вчора...хз)))одним словом я лишив щоденник в книгарні Є(лисенка 3).
сорі звичайно що так довго тягнув.але я ніяк не міг туди добратись...то новорічні свята то ще щось,а зараз взагалі сесія))але щоденник вже запущено)шукайте,читайте,пишіть.
п.с.якщо колись його знайду-буду радий почитати Ваші історії)

Добавлено (05.02.2010, 18:51)
---------------------------------------------
щось наш форум не встигши народитись(ну себто хоч трохи розростись)знову помирає....сумно.................

п.с. а щоденника ніхто не знаходив?

Добавлено (17.02.2010, 19:51)
---------------------------------------------
вчора заходив до книгарні Є...бачив там щоденник.навіть відфографував його вміст)
тож якщо хтось,хоче можете скачати-прочитати.
ось лінк-http://filestore.com.ua/?d=291D26189

Сообщение отредактировал payel - Пятница, 05.02.2010, 18:52
 
vAniLLA2008Дата: Суббота, 20.02.2010, 01:24 | Сообщение # 10
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Скачала. Читаю, адже потримати вільний щоденник в руках наврядчи доведеться:) От тільки друга, точніше третя сторінка змусила трішки погратись у шифрувальника:) (дуже важко прочитати розмитий текст) І ще, як не намагалась, але деяких людей що заповняли щоденник під їх ніками на сайті не знайшла:( Хоча, може не там або не так шукала:)

Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.

Сообщение отредактировал vAniLLA2008 - Суббота, 20.02.2010, 01:29
 
payelДата: Суббота, 20.02.2010, 13:39 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
так не обов'язково ж ті люди є на форумі...може то просто хтось написав..а нік придумав)
 
vAniLLA2008Дата: Суббота, 20.02.2010, 13:50 | Сообщение # 12
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
так не обов'язково ж ті люди є на форумі...може то просто хтось написав..а нік придумав)
Все може бути smile Чесно кажучи, на деякі сторінки цього спільного "твору" в мене просто не вистачило терпяння smile


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Суббота, 20.02.2010, 16:41 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
ну не у всіх же каліграфічний почерк!!)
згоден,деякі сторінки вааажкочитабельні,але вцілому мені все написане(тобто прочитане)-сподобалось))
 
LeNaДата: Среда, 24.02.2010, 21:50 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Ох, давненько ж я не заглядала на сайт)..дуже рада що щоденник знову існує))))треба буде забігти у Книгарню.

Добавлено (24.02.2010, 21:50)
---------------------------------------------
Була сьгодні в Книгарні, щоденник на місці)))...написано вже багатенько, правда перечитала кілька записів, часу не було....треба буде якось взяти його хоч на пів дня)

 
payelДата: Среда, 24.02.2010, 22:59 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
класно що на місці)і класно що багатенько))
я теж якось планую зайти-почитати...мо написати щось...)
 
Форум » Буккроссинг в Украине » Буккроссинг в Украине » Вільний щоденник.
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz