Буккроссинг в УкраинеПятница, 29.03.2024, 09:14

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Андрій Жураківський - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Любимые книги » Любимые книги » Андрій Жураківський
Андрій Жураківський
FellДата: Суббота, 07.11.2009, 18:42 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Про цього молодого письменника варто знати хоч по одній простій причині: він написав вражаючий твір Сателіти і помер у віці 28 років
 
payelДата: Воскресенье, 15.11.2009, 03:08 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
щож...будемо знати))
а як він писав?які в нього твори?(можливо за стилем нагадують щось з написаного кимось ще...)
 
Anna-MariaДата: Вторник, 01.12.2009, 21:50 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 1
Статус: Offline
Fell, а о чем это произведение? и можно ли его скачать в электронном виде?
 
FellДата: Пятница, 04.12.2009, 23:57 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже важко сказати. Місцями нагадує Алісу в країні чудес, місцями фантасмагорії Іздрика, але, коли нагадує то дуже непомітно, або просто перетворює вже відомий текст.

В електронному вигляді мені вдалося знайти лише "Лист №311".
Якщо когось цікавить...

"...Двері купе були червоного дерева, з інкрустаæєю із слонового бивня у вигляді римської цифри «чотири». Так я зрозумів, що то і є моє купе, попередньо ще раз звірившись із квитком. Увійшовши, я одразу відчув, як мої черевики втопились у пухнастому чорному килимі, зачесаному на лівий ¦к. Усі чотири полиæ були виконані як дивани епохи Хлодвіка 14-го, короля-Сонце, такі ж смугасті та з гнутими ніжками у вигляді лев`ячих лап. Різнилися вони тим, що на верхній лівій та нижній правій полицях смуги були чорні і жовті, а, відповідно, на верхній правій та нижній лівій – сірі та оранжеві. Над кожною із полиць була прикріплена сенсорна портативна лампада philips у вигляді неопалимої купини.
На долішній лівій полиæ сидів чоловік, старший за мене років на 20, у темних С-плекс окулярах та в жалобному чорному костюмі. Під жакетом виднілася безрукавка із фарбованої крокодилової шкіри, знову таки чорна, вигаптувана червоним та блакитним ¦сером. Чоловік їв копчену курку, втинаючись іклами в тушу, яку він тримав обома руками прямо перед собою. Потім він повернув свою голену голову у мій ¦к і застиг у широкоротій посмішæ. Виглядало так, ніби був страшенно чимось задоволений. Тільки тоді я помітив, що у його чорній, мов ніч і кудлатій, наче різеншнауцер бороді, блискають такі ж чоренні ебонітові зуби. Я сів навпроти нього, мовивши “Доброго вечора”. Лисий облизав свої масні пальæ, зняв окуляри і відповів:
- То¦ слід нагору. На горішню праву, таку ж, як і у мене.
Він простяг мені руку та запрезентувався:
- - Аркадій Макаров, музикант, їду з Калуша в Гусятин грати доньчине весілля.
Хижацька посмішка відштовхувала мене, не сходячи йому з розкошланого писка. Я потис йому руку і представився теж, запитавши й про те, чому мені обов”язково потрібно на горішню полицю.
І сниться мені, ніби той відповідає:
- - Вузли вузлами, юначе, але ж прості речі необхідно знати кожному. Не встигнеш кліпнути , як в дурнях опинишся. Отже- чорно-жовті – вони для жінок, розумієш, а наші, себто чоловічі – сіро-помаранчеві. Чи ти, може, жінка?,- запитує він, підморгнувши мені своїм лівим оком, втричі ¦льшим за праве,- у тебе ж також має бути таке …
..."

 
payelДата: Суббота, 05.12.2009, 01:53 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
чесно сказати-мао що зрозумів з цього уривку..........але почиати цю книжку бажання з'явилось..)
 
FellДата: Суббота, 05.12.2009, 16:30 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
А мені і, прочитавши весь текст, було мало зрозуміло що до чого. Проте емоціїї залишилися якнайкращі.
Якщо цікавить, можу кинути.
 
payelДата: Воскресенье, 06.12.2009, 00:44 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
та ні,не треба кидати,я краще якось в книгарні пошукаю його книжки(бо ненавиджу читати з монітора))
 
Anna-MariaДата: Среда, 09.12.2009, 17:39 | Сообщение # 8
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Fell)
Місцями нагадує Алісу в країні чудес

Журакивський в стиле Кэррола? Цикаво. Я в стиле Кэррола недавно читала "Маленький, большой" Джона Краули: изысканная проза для гурманов - настолько изысканная, что местами от нее устаешь smile

Что ж, Fell, уговорила. Увижу на прилавке пропиаренного тобою автора - пристально изучу.

 
Форум » Любимые книги » Любимые книги » Андрій Жураківський
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz