Буккроссинг в УкраинеПятница, 26.04.2024, 04:12

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Книги Юрка Покальчука - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Любимые книги » Любимые книги » Книги Юрка Покальчука
Книги Юрка Покальчука
vAniLLA2008Дата: Пятница, 25.12.2009, 13:13 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Чи подобаються вам твори нині вже померлого, а отже практично класика сучасної української літератури Юрка Покальчука? І яка з книг є улюбленою?

Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Пятница, 25.12.2009, 16:00 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
читав одну його книжку"Анатомія гріха"...і чесно сказати не зміг зрозуміти її...
але стиль письма доволі приємний))
 
LyudovikДата: Пятница, 01.01.2010, 19:17 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
на жаль, незнайома з його творчістю((( Колись, здається, ще на далекому першому курсі я вгледіла його книгу , Здається, "окружна дорога".. Так, погоджусь назва вельми цікава)) але там переважно про молодь, помилки, невдалий житєвий вибір і все в тому ж напрямку.. мені стало дуж цікаво.. Але пригадую, що з коштами тоді в мене було трохи якось..гКхм.. ) тому намагалась знайти в інтернеті. але то без результатів.. згодом якось забулось.. ну а тепер от коли заходжу в книжковий постійно натикаюсь на Покальчука, але якось вагаюсь.. Так само і вагаюсь чомусь прочитати Андруховича.. Щось внутрішнє.. Але кожного разу обіцяю собі , що неодмінно прочитаю)))
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 12:46 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
до речі десь Києвом блукає відпущена мною "Анатомія гріха"...якщо її знайти то можна і "познайомитись"з автором,і отримати радість від самого факту знаходження книги і відпустити її далі...
 
Форум » Любимые книги » Любимые книги » Книги Юрка Покальчука
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz