Буккроссинг в УкраинеЧетверг, 28.03.2024, 16:09

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | 100 тисяч слів про кохання, включаючи вигуки - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Любимые книги » Любимые книги » 100 тисяч слів про кохання, включаючи вигуки
100 тисяч слів про кохання, включаючи вигуки
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 21:49 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
На мою думку досить цікава книга, що потребує уваги smile Чи читали ви її, і якщо читали, то які враження залишила вона по собі?
Ось так виглядає обкладинка http://www.book-ye.com/pictures/72459088.jpg
Одразу вибачаюсь, але трошки зплутала назву wacko


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.

Сообщение отредактировал vAniLLA2008 - Пятница, 08.01.2010, 22:10
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 22:03 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
разів так зо три бачив цю книженцію в "Є"...та жодного діло не дійшло до придбання...
а в якому форматі написана ця книга,тобто це дійсно збірник слів-виразів,чи просто назва така?
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 22:11 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Це збірник не виразів-слів, а історій про кохання (точніше своє бачення кохання) зображених в маленьких оповіданнячках кожного з представлених на обкладинці авторів. Точніше зараз вже сказати не можу, бо книжка (вже одна з улюбленних) перейшла в користування до брата smile Якщо порівняти книжку із якимось фільмом, то вона нагадала мені фільм "Paris, je t'aime". А загалом книга дуже цікава і легко читається. Мені наприклад сподобалась історія кохання котру описала Карпа, хоча не буду приховувати, що деякі з авторів були трішки "занудними" sad

Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.

Сообщение отредактировал vAniLLA2008 - Пятница, 08.01.2010, 22:12
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 22:15 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
тобто "Париж,я люблю тебя"?(я в французкій ні бум-бум))суперський фільм...
з.і.зацікавло...хотю почитати...
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 22:21 | Сообщение # 5
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Ось знайшла цікаву анотацію:
Ця книга – це збірка 25 есе 25 найпопулярніших сучасних українських письменників, де вони показують різницю між Коханням і Любов’ю, описують цікаві романтичні стосунки і взагалі намагаються знайти відповідь на запитання - а що таке любов? Причому кожний письменник робить це своїм неповторним і оригінальним стилем.
Юрій Андрухович описує сценарій любові агента Богдана Сташинського – вбивці Степана Бандери.
Софія Андрухович намагається переконати читача у тому, що краще вже казати „любові не існує”, ніж „любов є всюди”, бо, хоча обидва твердження тотожні, перше все-таки чесніше і точніше.
Твір Андрія Бондара – це певний буквар з 33 тверджень про любов.
Юрій Винничук навчає читача правильному, красивому і естетичному мистецтву споювання коханої.
Лариса Денисенко описує синдром, коли хтось оселяється у нашому серці, у нашому розумі, у наших думках, у нашому тілі, у нас врешті-решт.
Есе Володимира Єшкілєва – це розповідь про кохану красуню з дивовижним ім’ям М_арь, яку спокушують дорогими мобільними телефонами.
Сергій Жадан, у властивому йому постсоцреалістичному стилі, показує життя, смерть і любов.
Богдан Жолдак показує українців – носіїв першоджерела любові, яку намагалася розчавити як радянська, так і сучасна влада.
Оксана Забужко бунтує проти світу без любові і підкреслює свою позицію – любов врятує світ.
Іздрик слово „любов” замінив словом „байдужість” і показав її у всьому : у школі, у соціології, у вигуках, у непевності, у Бгахавагіті, у нейрофізіології, у посланнях Павла ІТП.
Ірена Карпа пропонує нам кримінальну (детективну) історію, де час перебування у раю розраховується часом кохання на землі.
Андрій Курков знайомить читачів з пристрасною і неймовірною історією любові Ігнатія та Марії Максимових.
Лада Лузіна пригощає нас смачним уривком з книги „Секс и город Киев” (Харків: Фоліо, 2004).
Таня Малярчук намагається розібратися, що справді означає Love is…
Марія Матіос, так само як і у більшості своїх творів, зображує формулу, де у багатоборстві заради Життя схрещуються всі троє : Людина, Смерть і Любов.
Костянтин Москалець показує суперечку з другом, що вважає ніби любов – це лише павуча хтивість.
Галина Пагутяк досліджує старовинні епоси і доказує, що любов – це абсолютно моральна божественна сутність.
Світлана Пиркало пропонує безліч риторичних запитань, щоб зрозуміти сутність любові.
Світлана Поваляєва описує що вона любить і що не любить, приправляючи свою розповідь уривками зі своїх творів та філософськими роздумами.
Юрко Покальчук – це зрілий погляд на Кохання, Секс і Любов.
Ігор Померанцев знайомить нас з листами Рози до Геннадія.
Наталка Сняданко показує любов у пост бальзаківському віці.
Олесь Ульяненко пише про жертви кохання, де кохання – це не просто мить пристрасті. Насправді ж – це щемкий подих надії на те, що твоя молитва буде почута.
Володимир Цибулько порівнює любов із політикою. Точніше, любов – це завжди можливість, на відміну від неможливості політики.
100 тисяч слів про любов, включаючи вигуки – це не просто вдалий подарунок коханим і не тільки. Це надзвичайно потужна енциклопедія думок та почуттів, присвячених п’ятій стихії, яка стане прикрасою будь-чиєї бібліотеки.

Добавлено (08.01.2010, 22:21)
---------------------------------------------

Quote (payel)
тобто "Париж,я люблю тебя"?(я в французкій ні бум-бум))суперський фільм...
з.і.зацікавло...хотю почитати...

Відкрию страшну таємницю, так само не знаю французької, просто експлуатую пошукову систему biggrin Єшкілєв також дуже сподобався, ну і Поваляєва звісно ж і ще багато хто з письменників smile


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.

Сообщение отредактировал vAniLLA2008 - Пятница, 08.01.2010, 22:23
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 22:23 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
і шо тепер робить....)
напевне новий список того що ще треба буде прочитати....
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 22:25 | Сообщение # 7
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
і шо тепер робить....)
напевне новий список того що ще треба буде прочитати....

Ще одна маленька таємниця surprised Просто його доповни biggrin tongue v


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 22:30 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
можна й так:))) biggrin
 
vAniLLA2008Дата: Суббота, 09.01.2010, 23:54 | Сообщение # 9
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Зараз із задоволенням перечитала б цю книжечку tongue

Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.

Сообщение отредактировал vAniLLA2008 - Воскресенье, 10.01.2010, 00:05
 
payelДата: Воскресенье, 10.01.2010, 00:04 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
класно тобі.....................трохи навіть заздрю)
 
vAniLLA2008Дата: Воскресенье, 10.01.2010, 00:06 | Сообщение # 11
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Бажання перечитати є, а можливості немає huh

Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Воскресенье, 10.01.2010, 00:18 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
а,перечитала "Б"..ясно)))тоді моя заздрість є безпідставною))
 
vAniLLA2008Дата: Понедельник, 11.01.2010, 22:35 | Сообщение # 13
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Знайшла частинки книги:

Таня Малярчук. Love is...
http://www.kreschatic.kiev.ua/ru/3251/art/1203971147.html

Володимир Єшкілєв. М_АРЬ
http://www.kreschatic.kiev.ua/art/1203450999.html

Оксана Забужко. What makes you smile when you are tired
http://www.kreschatic.kiev.ua/art/1203020072.html

Юрій Андрухович. Чувирла і чудовисько
http://www.kreschatic.kiev.ua/art/1205267322.html

Наталка Сняданко. Черстве печиво
http://www.kreschatic.kiev.ua/art/1203627878.html

Костянтин Москалець. Вся моя любов
http://www.kreschatic.kiev.ua/art/1203541998.html


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.

Сообщение отредактировал vAniLLA2008 - Понедельник, 11.01.2010, 23:17
 
payelДата: Понедельник, 11.01.2010, 23:54 | Сообщение # 14
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
красно дякую)
 
vAniLLA2008Дата: Вторник, 12.01.2010, 00:12 | Сообщение # 15
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
красно дякую)

Немає за що) Довгими стараннями вдалось знайти всі оповідання) Але всі вони зібрані в мене лише Вконтакті. Сюди ніяк не змогла всі посилання запхати(


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
Форум » Любимые книги » Любимые книги » 100 тисяч слів про кохання, включаючи вигуки
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz