Буккроссинг в УкраинеСуббота, 20.04.2024, 02:32

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Аудіокниги.Бути чи не бути? - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Беседка » Беседка » Аудіокниги.Бути чи не бути?
Аудіокниги.Бути чи не бути?
на вашу думку чи є перспективним цей тип подачі літератури?
1.бути(це перспективний напрям подачі літератури)[ 3 ][100.00%]
2.не бути(це тимчасово,бо тільки класична книга лишатиметься завжди актуальною)[ 0 ][0.00%]
Всего ответов: 3
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 13:30 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
на старому форумі була така темка...от я таки вирішив її відновити)
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 13:41 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
На мою думку "Бути", адже це і справді альтернатива. А далі вже кожен сам собі обирає, чи читати йому літературу мовою оригіналу, в перекладі, в електронному варіанті, чи просто їхати на навчання (роботу і т.п) і прослуховувати цікаву книгу заміст мегабайтів музики. Питання постає лише в тому, чи запамятається щось із прослуханого, так би мовити "отложится в подкорке" smile

Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 14:12 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
так,це альтернатива...але я от думаю чи не тимчаосва це альтернатива?бо викликана вона нашим темпом життя,а отже з часом коли стиль життя мінятиметься і аудіокнига може відійти в небуття.......
а взагалі,цікаво,є тут любителі аудіокниг?може підкажете сайти де їх можна скачати....

з.і.до речі аудіокниги,а саме іноземні,дуже допомагають в вивченні мови....це моє таке спостереження))(спостерігав за своїм братом))

 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 14:17 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
так,це альтернатива...але я от думаю чи не тимчаосва це альтернатива?бо викликана вона нашим темпом життя,а отже з часом коли стиль життя мінятиметься і аудіокнига може відійти в небуття.......
а взагалі,цікаво,є тут любителі аудіокниг?може підкажете сайти де їх можна скачати....

з.і.до речі аудіокниги,а саме іноземні,дуже допомагають в вивченні мови....це моє таке спостереження))(спостерігав за своїм братом))


Скільки не намагалась не можу сприймати ні аудіо, ні електронну книгу sad Краще я вже старим дідівським методом буду читати smile А щодо сайтів з аудіокнигами, то Google тобі у допомогу biggrin


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.

Сообщение отредактировал vAniLLA2008 - Пятница, 08.01.2010, 14:17
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 14:36 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
а я сприймаю аудіо книги...але після прочитання звичайної,і в виконанні автора(ну тобто коли автор читає свій твір)бо інкше воно зовсім не те...
щодо електронного варіанту....скажу прямо-це фігня))мало того що очі на лоб повилазять коли дочитаєш....так ще й сидіти треба не одному місці,як вкопаному...
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 14:43 | Сообщение # 6
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
а я сприймаю аудіо книги...але після прочитання звичайної,і в виконанні автора(ну тобто коли автор читає свій твір)бо інкше воно зовсім не те...
щодо електронного варіанту....скажу прямо-це фігня))мало того що очі на лоб повилазять коли дочитаєш....так ще й сидіти треба не одному місці,як вкопаному...

Ну якщо читає явтор, то це дійсно круто сприймається smile І до речі, в пошуці аудіокниг дуже допоможе той самий "Контакт" smile Зараз слухаю там Я, "Побєда" і Берлін tongue


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 15:25 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
О!я цю книжку теж читав,тобто слухав))настрій піднявся вже чере 2-3хв після початку прослуховування))але другий твір(він в тій же книзі)мій настрій трошки приглушив...
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 15:43 | Сообщение # 8
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
О!я цю книжку теж читав,тобто слухав))настрій піднявся вже чере 2-3хв після початку прослуховування))але другий твір(він в тій же книзі)мій настрій трошки приглушив...
Слухати цю книжку, та ще й в виконанні Кузьми це безперечне задоволення smile Можу порівняти лише з прослуховуванням Леся Подерев'янського в виконанні самого автора biggrin І це той варіант коли аудіокнига не є недоліком smile


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Пятница, 08.01.2010, 18:21 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
згоден!Кузьма-класний дядько)''''
 
vAniLLA2008Дата: Пятница, 08.01.2010, 21:43 | Сообщение # 10
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
І якщо говорити про електроний варіант книг, то я можу їх читати лише вночі, тому що так мене не відволікають. Але так і не можу себе примусити прочитати купу цікавих книг, але в електронці sad Та й книжку Гітлера в такому варіанті закінчити не можу sad

Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.

Сообщение отредактировал vAniLLA2008 - Пятница, 08.01.2010, 21:43
 
payelДата: Суббота, 09.01.2010, 20:10 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
єдиний нормальний варіант читання електронок-електронна книга,ну тобто пристрій розміром з книжку з рідкокристалічним дисплеєм який мона тягати туди сюди))але воно коштує до фіга...

Добавлено (09.01.2010, 20:10)
---------------------------------------------
п.с. я розумію там прочитати маленьку книжечку з монітора........але шось велике...то занадто....
пп.с. і як він там Гітлер?цікаво жив?

 
vAniLLA2008Дата: Суббота, 09.01.2010, 23:42 | Сообщение # 12
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
пп.с. і як він там Гітлер?цікаво жив?
Чесно кажуши, більшого "маразму" з якимось соціалістичним нахилом не читала wacko
Як варіант електронки знайшла в інтеренеті бібліотеку що представляє електронні варіанти книг у вигляді самої інтерактивної книги. Шкода що там безкоштовно лише класика sad
Ну ось приблизно такого вигляду http://bookland.net.ua/reader/book/53197/


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Суббота, 09.01.2010, 23:59 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (vAniLLA2008)
більшого "маразму" з якимось соціалістичним нахилом не читала
то звідки ж тоді взагалі бажання дочитувати?)
а бібліотека цікаво зроблена))вплані цікавий механізм перегортання сторінок)
 
vAniLLA2008Дата: Воскресенье, 10.01.2010, 00:13 | Сообщение # 14
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (payel)
а бібліотека цікаво зроблена))вплані цікавий механізм перегортання сторінок)

Так, цікаво, але бешкоштовно можна переглядати лише перші 8 стр. sad А так симпатично так зроблено smile
Quote (payel)
то звідки ж тоді взагалі бажання дочитувати?)

Природня цікавість перемагає smile Хочеться все таки дізнатись повний зміст твору, та й цікаві нотатки для себе зробити, адже якою б людина ця не була мислила вона нестандартно.

Добавлено (10.01.2010, 00:13)
---------------------------------------------
"Бороться я могу лишь за то, что я люблю. Любить могу лишь то, что я уважаю, а уважать лишь то, что я по крайней мере знаю." Ніколи б не сказала що це написав Гітлер.


Заходя в кондитерские и книжные магазины у меня возникает только одна мысль: "А можно я здесь буду жить?"... ©.
 
payelДата: Воскресенье, 10.01.2010, 00:13 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Репутация: 2
Статус: Offline
я ж не перечу тому що Гітлер нестандартна особистість(хоча й сука,з велкої букви).Просто якщо написано ффігово.....то мені було б влом таке читати ще й в електронній версії.Хоча,хтозна хтозна.....
 
Форум » Беседка » Беседка » Аудіокниги.Бути чи не бути?
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz